EGPP.pl opinie na temat serwisu

Szukasz opinii o serwisie EGPP.pl ? Jakiś czas temu, w momencie gdy moja firma była “zawieszona” z powodu epidemii znalazłam usługę/portal doradczy Egpp.pl. W związku z faktem, że miałam sporo czasu i niewiele do roboty postanowiłam się przyjrzeć nieco bliżej portalowi EGPP. Dzisiaj chcę się podzielić z Wami swoimi wrażeniami z tego serwisu. W związku z przedłużającym się przestojem firmy, moja sytuacja finansowa nie była najlepsza, ale mimo to postanowiłam wykupić abonament i dostęp do serwisu EGPP. Dzisiaj dzielę się z Wami przemyśleniami. Czy było warto zapłacić za dostęp do portalu? Usiądź wygodnie i poznaj moją opinie o serwisie EGGP.pl – Ekonomia Gospodarka Przepisy Praca.


EGPP opinie
EGPP opinie – poznaj opinie o serwisie EGPP Ekonomia Gospodarka Przepisy Praca

Co to jest EGPP? Opinia czy warto?

EGPP.pl to portal internetowy stworzony z myślą o przedsiębiorcach i pracownikach administracyjnych. Serwis internetowy Eggp.pl to specjalistyczny serwis zarezerwowany wyłącznie dla subskrybentów. Co zapewnia dostęp do portalu EGPP?

 • Portal Egpp.pl zawiera codziennie aktualizowany serwis informacyjny, który ma pomóc przedsiębiorcom i ludziom zajmującym się biznesem administracją publiczną być na bieżąco, ze wszystkim co się dzieje teraz w kraju, na świecie i w przepisach prawnych.
 • Serwis Egpp.pl zawiera bazę interpretacji oraz przepisów prawnych, które mają na celu szybkie wyjaśnienie zawiłych kwestii i pism urzędowych. Takie interpretacje są zazwyczaj pisane przez ekspertów, z dokładnym wytłumaczeniem co należy zrobić w danej sytuacji.
 • W serwisie Egpp.pl znalazłam również opinie ekspertów na temat aktualnych wydarzeń na świecie wraz z ich komentarzem.
 • Serwis zawiera również wzory dokumentów do pobrania – w trakcie pandemii były one dla mnie bardzo przydatne, ponieważ zostały fajnie pogrupowane 🙂
 • Na portalu EGPP jest dostępnych wiele ebooków. Sama pobrałam kilka odnośnie RODO i prawa pracy i uważam je za bardzo przydatne.
 • Pomoc prawników – w razie wątpliwości prawnych możemy poprosić o interpretacje przepisów, zależnie od wybranego pakietu otrzymujemy od kliku do nawet nielimitowanej ich liczby. Konsultacja z prawnikiem to wydatek rzędu kilkuset złotych. Tutaj w czasie pandemii byłam w stałym kontakcie z radcami prawnymi, którzy rozwiązywali moje problemy mailowo. W tej cenie? Zdecydowanie warto 👍.
 • banner reklamowy – W cenie mojego pakietu był również baner reklamowy – przyniósł on spory ruch ale o tym w kolejnym wpisie.
 • Newsletter – Co tydzień otrzymywałam na maila informacje z branż, które mnie interesowały. W mojej opinii serwis Egpp powinien rozbudować tutaj o możliwość sortowania treści.
Co to jest EGPP Serwis interntowy opinia
EGPP serwis internetowy

Moja opinia o EGPP.pl – pomoc prawna kosztuje nie mało. Wizyta u prawnika to każdorazowo koszt kilkuset złotych. Dzięki portalowi EGPP- w czasie pandemii miałam dostęp do darmowych porad prawnych – bez limitu! Pozostałe funkcje serwisu są również ok, jednak kontakt z żywym człowiekiem mającym wiedzę – bezcenny. 🙂👍 Serwis EGPP w mojej opinii to jeden z lepszych portalu dla przedsiębiorców, dzięki darmowym poradom prawnym wliczonym w cenę abonamentu.

Izaturska.com.pl o serwisie EGPP.pl

EGPP – co zawiera dostęp do portalu opinia wideo.

EGPP co zawiera dostęp do portalu opinia wideo.

Jak pomógł mi portal EGPP – opinia.

Odkrycie portalu EGPP, pokryło się w czasie z okresem pandemii koronawirusa. Był to okres, w którym najbardziej potrzebowałam pomocy z wielu dziedzin i szybkiego dostępu do wiedzy o tym co, gdzie, jak? To właśnie dlatego postanowiłam się z Wami podzielić opinią o portalu EGPP. W ogóle zastanawiałam się raczej nad zamknięciem działalności i pójściem do pracy na etat. Trzy ostatnie lata mojego życia, budowanie firmy od podstaw, mnóstwo poświęconego czasu i mojego zaangażowania, nie wspominając już o pieniądzach, miało pójść w zapomnienie. Mimo wszystko żyłam nadzieją, że będę już niedługo mogła ruszyć pełną parą, a straty uda się nadrobić, Klienci znów się pojawią i wszystko będzie jak dawniej, czyli dobrze. Niestety zastój przedłużał się, kolejny miesiąc firma musiała być zamknięta. 😒😟 W tym właśnie okresie, wtedy, gdy już pogodziłam się z porażką i snułam ponure wizje pracy na etacie, natknęłam się na portal dla przedsiębiorców Egpp.pl.

Na początku nie zrobiło to na mnie wrażenia, bo i tak nie miałam środków, żeby w cokolwiek inwestować, a już na pewno nie w portal internetowy, tym bardziej, że wiara w przetrwanie mojej działalności była już nikła.

Baner Reklamowy od EGPP.pl poznaj moją opinię.

egpp.pl opinie klientów
egpp.pl opinie klientów

Z nudów zaczęłam przeglądać stronę EGPP. Pierwsza rzecz, która przyciągnęła moją uwagę to banery reklamowe, które użytkownicy portalu umieszczali na stronie głównej. Zainteresowałam się tym tematem i zwróciłam uwagę, że niektórzy opiniują ten temat. Kilka osób pisało, że bardzo szybko nawiązało współpracę, że sami zostali zauważeni, inni – sami zwracali się z ofertą. Dla mnie było ważne to, że były tego skutki. Dodam, że też starałam się na różne sposoby reklamować w Internecie, miałam swoją stronę, Facebooka, niewiele to jednak przynosiło korzyści.

Moja recenzja portalu EGPP opinia od klienta – izaturska

Czytając kolejne opinie o skuteczności reklamy na Egpp.pl sama zaczęłam się zastanawiać, czy mimo moich kłopotów finansowych nie zainwestować w portal, chodziło mi oczywiście głównie o reklamę, reszta usług oferowanych przez serwis byłaby dla mnie jedynie dodatkiem. Ryzyko było duże, ale też ewentualne korzyści  mogły jakieś być. Idąc za ciosem zdecydowałam się na zakup abonamentu Egpp na jakiś czas, ale pierwsze co zrobiłam, to oczywiście zamieściłam baner reklamowy swojej firmy na portalu, licząc na lawinę ofert od innych. Niestety nic takiego nie nastąpiło.😭😭😭

Po kilku dniach otrzymałam telefon z pytaniem o cenę moich usług w przypadku dłuższej współpracy. Tak się też stało, zgodziłam się na spore rabaty tylko po to żeby ratować firmę. Korzyścią było dla mnie nawiązanie współpracy na dłuższy czas. Po kilku dniach ja wystąpiłam z ofertą do innych i to był też dobry krok, ponieważ jak się okazało firma do której się zwróciłam jest obecnie moim najlepszym klientem.

Czy warto skorzystać z portalu EGPP? Opinie o egpp.pl

Obecnie firma działa „pełną parą”, od niedawna, ale jednak. Sukcesem jest jednak to, że uchroniłam moją firmę przed bankructwem. Co prawda będę się „odbijać” finansowo jeszcze długo, ale jestem pewna, że przetrwam.

Teraz gdy mam chwile czasu, chętnie zaglądam na portal. Przyglądam się innym możliwościom, a jak się okazało jest ich dużo więcej, niż sama reklama. W mojej opinii serwis EGPP jest przydatnym narzędziem dla każdego przedsiębiorcy. Kwota pierwszego zlecenia z reklamy pokryła w całości mój roczny abonament. Ogólnie ten zakup uważam za bardzo udany, bo po pierwsze już się zwrócił, po drugie jest szansa, że moje dochody zdecydowanie teraz wzrosną.

Kończąc, myślę, że w życiu czasem trzeba zaryzykować. W tym przypadku akurat z Egpp.pl, ale się opłaciło.

Moja opinia o egpp.pl – podsumowanie.

opinia o egpp
opinia o egpp

Za chwilę zapoznasz się z moją subiektywną opinią na temat serwisu egpp.pl. W swoim zestawieniu pozytywnie oceniłam wiele funkcji portalu egpp. Poniżej możesz się zapoznać z moimi wrażeniami na temat tego serwisu.

Jakie są Państwa opinie na temat serwisu EGPP?

Ja już podzieliłam się z Państwem swoją opinią na temat portalu EGPP. Chętnie poznam Państwa opinie na temat tego portalu. Czy portal EGPP zrobił na Państwu pozytywne wrażenie – a może coś wam się niespodobało?Wyraź swoją opinię o EGPP w komentarzu!

Moja opinia o portalu EGPP, pomimo pewnych rzeczy, które wymagają poprawek jest pozytywna! Gorąca Wam polecam ten portal, ponieważ każdy przedsiębiorca może dzięki niemu zyskać wsparcie w codziennej pracy!

Zobacz również opinie na temat serwisu abc.prawo.link

9

Twoja opinia o serwisie egpp.pl

10.0/10

Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

9.5/10

Czy cena za abonament jest odpowiednia?

7.5/10

Zalety

 • Nielimitowany dostęp do działu do darmowych porad prawnych.
 • Baner reklamowy uzyskany w ramach dostępu do serwisu
 • Kalkulatory wynagrodzeń
 • Wiadomości ze świata, treściwość i obszerność informacji
 • Funkcjonalność portalu egpp.pl

Wady

 • Wysoka cena za dostęp

20 thoughts on “EGPP.pl opinie na temat serwisu

 1. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  10

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  10

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  10

  Testowałem portal, dla kogoś kto prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą to będzie w sam raz.

 2. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  9

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  9

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  9

  Jestem użytkownikiem od 2 rok, polecam egpp.pl

 3. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  10

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  10

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  10

  Egpp – bardzo profesjonalny portal prawny, fajne porady, duzo informacji

 4. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  9

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  9

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  9

  Robiłem kilka szkoleń, wszystko ok.

 5. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  10

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  10

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  9

  Portal egpp.pl przydaje mi się na co dzień podczas prowadzenia własnej jednoosobowej działalności gospodarczej, polecam.

 6. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  9

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  9

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  9

  Świetny portal! Idelany dla przedsiębiorców!

 7. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  10

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  10

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  10

  Portal egpp.pl oferuje informacje ze świata, z kraju, gospodarki. Ja korzystam z niego, dlatego że lubię wiedzieć co nowego pojawia/ zmienia się w prawie 🙂

 8. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  10

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  10

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  10

  Z portalu egpp.pl zacząłem korzystać podczas pierwszego lockdownu. Znalazłem tu wiele informacji, które pomogły mi w dalszej pomocy uzyskania środków.

 9. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  9

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  9

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  9

  kilka szkoleń w abonamencie, bardzo dobry pomysł, że nie trzeba płacić za każde z osobna i można przeszkolić wiele osób. Przy dużej liczbie pracowników jest to naprawdę duża oszczędność.

 10. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  9

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  9

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  9

  Cenowo portal jest dość atrakcyjny, jest tańszy niż konkurencja. Jakość jest w porządku i najważniejsze, że dość dużo możliwości i funkcji z których można korzystać, szczególnie zainteresowała mnie możliwość reklamy. Super

 11. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  10

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  10

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  10

  mega fajny, super napisane artykuły – łatwo zrozumiały język

 12. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  9

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  9

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  10

  Super rozwiązanie

 13. Twoja opinia o serwisie egpp.pl

  10

  Jakość obsługi klienta w serwisie egpp.pl

  8

  Czy cena za abonament jest odpowiednia?

  5.5

  Polecam portal egpp.pl – jestem zadowolony z oferty!

 14. Z portalu egpp korzystam już od roku. Uważam, że jest to niezbędne narzędzie dla biznesmenów, polecam zdecydowanie, dobra robota

 15. Opinie o egpp które słyszałem od przyjaciół były bardzo pozytywne. Sam serwis wydaje się rozbudowany, może w nowym roku sam przetestuje i podziele się z Wami opinią skoro tak polecacie.

 16. Opinie o egpp które słyszałem od przyjaciół były bardzo pozytywne. Sam serwis wydaje się rozbudowany, może w nowym roku sam przetestuje i podziele się z Wami opinią skoro tak polecacie.

  1. Według mojej opinii portal EGPP jest wart swojej ceny, tylko szkoda że trzeba zapłacić za cąły rok z góry. IzzTurkska czekam na pozostałe materiały – pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *