O czym pamiętać planując zimowy czas z bliskimi lub rodziną?

Planując zimowy czas często zastanawiamy się, gdzie wyruszyć. Ferie to przede wszystkim śnieg i białe szaleństwo. Często wybieranym kierunkiem są góry, nic bardziej mylnego, to tam biały puch osadza się najszybciej, jest go najwięcej i utrzymuje się najdłużej. To pozawala na organizowanie niezapomnianych przeżyć i doskonałych wspomnień z zimowych wakacji.

 

Jak wakacje to… do Rytra


Rytro położone jest w województwie małopolskim w Beskidzie Sądeckim nad rzeką Poprad. To właśnie atrakcyjne położenie przyciąga rzeszę turystów. Dostęp do szlaków i szczytów pozwala na piesze wędrówki, zarówno latem jak i zimą. Możemy wyruszyć Pasmem Radziejowej lub Jaworzyny Krynickiej. Są to dwa bardzo atrakcyjne kierunki pod względem przyrodniczym.
Przepływający Poprad pozwolił na atrakcyjne spływy Dunajcem. Spływ łodziami Doliną Popradu, jest jedną z największych atrakcji regionu. Bezpieczne łodzie, mają bardzo małe zanurzenie, co pozwala na spływanie przy niskich stanach rzeki. Łódź prowadzi dwóch flisaków, którzy sterują nią za pomocą drewnianych żerdzi. Po około 10 km spływania łodzie dobijają do przystani w Rytrze. W trakcie spływu można podziwiać przepiękne beskidzkie krajobrazy, a na łodzi rozkołysanej bystrzami rzeki doznać przeżyć, jakich przed laty mogli zaznać tylko flisacy spływający tędy drewno czy jeszcze wcześniej kupcy przewożący na tratwach swoje towary z Węgier. Jeżeli planujecie Państwo wycieczki po pięknej Ziemi Sądeckiej, zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnego Spływu łodziami Doliną Popradu z Piwnicznej do Rytra.
Ośrodek Ryterski dla dzieci i dorosłych

Korzystając z uroków Rytra warto zatrzymać się w Ośrodku Ryterski – doskonała baza wypadowa, która pozwoli na atrakcyjne spędzenie czasu. Dzięki swojej doskonałej lokalizacji jest świetną bazą wypadową o każdej porze roku. Zimą dzięki posiadaniu w swojej ofercie stoku narciarskiego zamienia się w Ośrodek narciarski, który przygotowany jest dla przybyłych gości. Doskonałe warunki i świetnie przygotowany stok pozwala tuż po śniadaniu, wychodząc z ośrodka znaleźć się na stoku. Szczególnie bezpieczne dla grup z dziećmi. Stok również przygotowany jest dla najmłodszych pociech. Ośrodek Ryterski jest świetną ofertą dla rodzin z dziećmi, posiada bazę noclegową, doskonałą gastronomię, atrakcje i kąciki zabaw dla najmłodszych, a po całym dniu relaks w hotelowym spa.
Doskonała baza wypadowa, która pozwoli naładować Ciebie pozytywną energią na długi czas. Rytro sąsiaduje z licznymi miejscowościami, gdzie znajdują się liczne atrakcje turystyczne. Piękne sąsiednie miejscowości oferują bogate przygód atrakcje, gdzie po wszystkim można wypocząć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *